Absolwenci Gimnazjum im. Adama Mickiewicza

w Brodach w latach 2002 – 2017Logo Gimn

 

ABSOLWENCI 2002r.

Klasa A
Wychowawca: Aniela Odyniec

  1. Bednarczuk Agnieszka
  2. Borgula Dawid
  3. Brenk Joanna
  4. Breśler Urszula
  5. Chadajski Krzysztof
  6. Dziedzic Magdalena
  7. Józwak Mateusz
  8. Koszel Marta
  9. Kruk Malorzata
  10. Leśniewski Adrian
  11. Łanicki Łukasz
  12. Łukasik Monika
  13. Makowska Emilia
  14. Pszeniczna Karolina
  15. Soczówka Patryk
  16. Stępień Ewelina
  17. Szostak Łukasz
  18. Szplit Jacek
  19. Wiśnik Justyna

Klasa B
Wychowawca: Grażyna Nowak

  1. Czerwińska Natalia
  2. Dajerling Beata
  3. Ekstert Aleksandra
  4. Gawron Alicja
  5. Ginibor Elżbieta
  6. Graczyk Andrzej
  7. Jurkowski Michał
  8. Kita Mateusz
  9. Kowalczuk Bernadetta
  10. Kowalczuk Marek
  11. Majchrzak Beata
  12. Miśkiw Rafał
  13. Musiał Kamila
  14. Perdoch Łukasz
  15. Piszczek Elżbieta
  16. Sieradzki Sylwester
  17. Szczygłowska Agnieszka
  18. Sztynyk Tomasz
  19. Szwięga Andrzej
  20. Szybajło Anna

 Klasa C
Wychowawca: Stanisława Lewandowska

  1. Bera Krzysztof
  2. Binek Anna
  3. Czekałowska Barbara
  4. Demczak Piotr
  5. Filipowicz Jakub
  6. Filipowicz Maciej
  7. Gabin Piotr
  8. Gawron Monika
  9. Grabiec Rafał
  10. Gruszczyńska Monika
  11. Miller Agnieszka
  12. Nowecki Krzysztof
  13. Poraszka Michał
  14. Rapacz Tobiasz
  15. Sykała Wojciech
  16. Szul Damian
  17. Tarnowska Aleksandra
  18. Tyrakowski Krzysztof
  19. Walczak Elżbieta
  20. Zieliński Paweł

ABSOLWENCI 2003r.

Klasa A
Wychowawca: Jan Mleczak, Agnieszka Stróż

  1. Baran Anna
  2. Błażejak Kamil
  3. Breśler Krzysztof
  4. Dyl Sylwia
  5. Kierwowska Anna
  6. Kosak Magdalena
  7. Krupa Karolina
  8. Marczewska Aleksandra
  9. Matyasik Agnieszka
  10. Matyasik Beata
  11. Miklaszewska Marlena
  12. Olejnik Renata
  13. Rudziak Agnieszka
  14. Senk Karolina
  15. Stępień Ariel
  16. Szostak Katarzyna

Klasa B
Wychowawca: Bemedykt Szafrański

  1. Babiarz Magdalena
  2. Gabin Paweł
  3. Graczyk Radosław
  4. Janukowicz Agata
  5. Junel Wojciech
  6. Kindra Agnieszka
  7. Konik Klara
  8. Kotwicki Błażej
  9. Kowalczuk Aleksandra
  10. Kret Natalia
  11. Kula Agnieszka
  12. Majchrzak Marcin
  13. Miśkiewicz Justyna
  14. Mrowińska Anna
  15. Piszczek Anita
  16. Skowyra Agnieszka
  17. Soroczuk Gabriela
  18. Szafrańska Wanda
  19. Szczygłowski Damian
  20. Szczygłowski Dawid
  21. Walczak Karolina
  22. Wrońska Ewelina

Klasa C
Wychowawca: Elżbieta Mleczak

  1. Buko Mariusz
  2. Czubkowska Milena
  3. Czupryk Małgorzata
  4. Drzewiecki Miłosz
  5. Dziedzic Katarzyna
  6. Kalicki Mateusz
  7. Lubieniecka Justyna
  8. Macierzyński Marcin
  9. Makalowski Mateusz
  10. Mądra Justyna
  11. Ostapiej Justyna
  12. Pecyna Krzysztof
  13. Robaszyńska Monika
  14. Szpakowska Agnieszka
  15. Szpakowska Kamila
  16. Ürmossy Adrian

ABSOLWENCI 2004r.

Klasa A
Wychowawca: Janusz Stefańczak, Grażyna Nowak

  1. Karolina Banach
  2. Dagmara Banasiak
  3. Krzysztof Barabasz
  4. Łukasz Chwałek
  5. Aleksandra Drzewiecka
  6. Katarzyna Franczak
  7. Weronika Kalicka
  8. Agnieszka Kierowska
  9. Damian Kosak
  10. Adam Kowalczuk
  11. Beata Kowalska
  12. Ewelina Lubieniecka
  13. Łukasz Łanda
  14. Mariusz Socha
  15. Łukasz Socha
  16. Marta Warchoł
  17. Dawid Zając
  18. Przemysław Krasowski

Klasa B
Wychowawca:  Ilona Mrowińska

  1. Urszula Bielak
  2. Magdalena Jurkowska
  3. Ewa Kędzia
  4. Przemysław Kindra
  5. Ilona Kuczyńska
  6. Maciej Lewandowski
  7. Piotr Łoziński
  8. Małgorzata Malinowska
  9. Damian Mielżyński
  10. Katarzyna Nowak
  11. Patrycja Paczkowska
  12. Joanna Półtorak
  13. Dariusz Rubin
  14. Piotr Stefański
  15. Alina Trzeciak
  16. Robert Wróbel
  17. Gabriela Wysługocka
  18. Łukasz Żabiński
  19. Lucyna Żakowicz

Klasa C
Wychowawca: Barbara Czahajda

  1. Bera Ewa
  2. Będkowski Sebastian
  3. Binek Maciej
  4. Czekałowski Krzysztof
  5. Dziędzielewicz Michał
  6. Jasińska Emilia
  7. Kowalski Mateusz
  8. Kowalski Michał
  9. Kuc Tobiasz
  10. Nawrocka Weronika
  11. Ostapiej Marta
  12. Popiel Rafał
  13. Skokowska Iwona
  14. Stuhl Andrzej
  15. Wazińska Barbara
  16. Wiśnik Paweł
  17. Wrzeszcz Justyna

ABSOLWENCI 2005r.

Klasa A
Wychowawca: Stanisława Lewandowska

  1. Bednarczuk Joanna
  2. Chyrowski Tomasz
  3. Cwudzińska Justyna
  4. Cwudziński Marcin
  5. Czubkowski Adrian
  6. Demczak mateusz
  7. Duraj Daniel
  8. Filipowicz Alicja
  9. Gruszczyński Łukasz
  10. Jakimczuk Łukasz
  11. Jasińska Olga
  12. Kachnowski Przemysław
  13. Kalicki Łukasz
  14. Kalinowski Adam
  15. Karczewicz Piotr
  16. Kaźmierczuk Andżelika
  17. Kierowska Ewelina
  18. Matyasik Sylwia
  19. Mleczak Martyna
  20. Pękalski Daniel
  21. Skorupiński Mateusz
  22. Stawska Joanna
  23. Walczak Justyna
  24. Wiśniewski Dawid
  25. Wysługocka Sandra

Klasa B
Wychowawca: Aniela Odyniec

  1. Bera Agnieszka
  2. Demczak Marcin
  3. Dołęgiewicz Jakub
  4. Falkowska Justyna
  5. Falkowska Paulina
  6. Kindrat Bernadetta
  7. Kłos Grzegorz
  8. Kolczyńska Angelika
  9. Krajniak Sabina
  10. Kret Bartłomiej
  11. Kwiatkowska Natalia
  12. Łajtar Michalina
  13. Łanda Patryk
  14. Łoziński Paweł
  15. Łukasik Barbara
  16. Łyczakowska Karolina
  17. Maszkowski Paweł
  18. Mielżyńska Agnieszka
  19. Modrak Przemysław
  20. Nawrot Agnieszka
  21. Podstawski Grzegorz
  22. Rubin Marek
  23. Szymański Łukasz
  24. Wroński Paweł

ABSOLWENCI 2006r.

Klasa A
Wychowawca: Agnieszka Sykała, Bernardeta Mickiewicz

  1. Bednarski Adrian
  2. Chadajska Małgorzata
  3. Cwaliński Rafał
  4. Czupryk Joanna
  5. Głuszek Irena
  6. Jurkowski Ariel
  7. Karbownik Tomasz
  8. Kawalir Patryk
  9. Kierowska Ewa
  10. Kotlarski Maciej
  11. Kwasigroch Magdalena
  12. Łukasiewicz Justyna
  13. Muzyka Adrian
  14. Ostrowska Anna
  15. Pańczyk Martyna
  16. Piekło Mateusz
  17. Rokicka Paulina
  18. Rokicki Paweł
  19. Skokowski Rafał
  20. Świtała Monika
  21. Wiktorska Beata
  22. Wiśniewski Damian
  23. Wysocki Krzysztof
  24. Zagórski Dawid
  25. Zaroda Magdalena

Klasa B
Wychowawca: Benedykt Szafrański

  1. Borgula Grzegorz
  2. Borzych Ilona
  3. Borzych Kamila
  4. Demczak Monika
  5. Ekstert Paweł
  6. Fajks Aleksandra
  7. JaniaJoanna
  8. Jasińska Cecylia
  9. Kita Adam
  10. Kotwicka Martyna
  11. Konopacka Daria
  12. Kowalczuk Agnieszka
  13. Kwiatkowski Krzysztof
  14. Łyczakowska Elżbieta
  15. Majchrowicz Gracjan
  16. Nawrot Jacek
  17. Odyniec Paulina
  18. Szczepanowska Natalia
  19. Szczygłowski Mateusz
  20. Warchoł Estera
  21. Wójcik Kinga
  22. Wysługocka Małgorzata
  23. Zając Mateusz
  24. Zielińska Marlena

ABSOLWENCI 2007r.

Klasa A
Wychowawca: Grażyna Nowak

  1. Browczukowski Dawid
  2. Buko Marcin
  3. Buko Marek
  4. Ginibor Natalia
  5. Góral Michał
  6. Hryńczak Joanna
  7. Kondycki Adrian
  8. Kotlarski Mateusz
  9. Król Korneliusz
  10. Krupa Justyna
  11. Łanicka Joanna
  12. Łukasiewicz Aleksandra
  13. Matyjaszczyk Edyta
  14. Muzyka Dawid
  15. Pac Paulina
  16. Pękalski Adrian
  17. Rosiński Mateusz
  18. Rudziak Monika
  19. Sedlak Krzysztof
  20. Seroka Mateusz
  21. Stempin Daria
  22. Stepaniuk Marta
  23. Stoińska Magdalena
  24. Szyszko Damian
  25. Tracz Damian
  26. Walczak Małgorzata
  27. Wierzbicka Magdalena
  28. Wiktorska Justyna
  29. Zaroda Krzysztof
  30. Sylaj Tahir
  31. Łaska Katarzyna

Klasa B
Wychowawca: Elżbieta Jankowska - Mleczak

  1. Bojko Krzysztof
  2. Chwałek Rafał
  3. Demczak Dawid
  4. Demczak Natalia
  5. Dołęgiewicz Michał
  6. Drzewiecki Dariusz
  7. Drzewiecki Mariusz
  8. Dziedzic Daniel
  9. Gabin Rafał
  10. Graczyk Elżbieta
  11. Indelak Andrzej
  12. Jałocha Sandra
  13. Jasińska Julia
  14. Kaczmarczyk Kamila
  15. Kalicki Jan
  16. Kindrat Mateusz
  17. Kula Agnieszka
  18. Lewandowski Jędrzej
  19. Lubieniecka Natalia
  20. Łyczakowska Gabriela
  21. Macierzyński Stanisław
  22. Matuszewska Edyta
  23. Owcarz Roksana
  24. Stawski Dawid
  25. Stemler Piotr
  26. Strzelbicka Paulina
  27. Sykała Dagmara
  28. Wysługocki Jacek

ABSOLWENCI 2008r.

Klasa A
Wychowawca: Danuta Szafrańska

  1. Katarzyna Chyrowska
  2. Krzysztof Demczak
  3. Agnieszka Dziedzic
  4. Patrycja Falkiewicz
  5. Patrycja Fedor
  6. Krzysztof Indelak
  7. Marek Jagiełło
  8. Patryk Jakubiec
  9. Jurgielewicz Beata
  10. Natalia Karbownik
  11. Dagmara Kawalec
  12. Milena Kmiciewicz
  13. Paulina Król
  14. Anna Kuczyńska
  15. Bartosz Łoś
  16. Krzysztof Macierzyński
  17. Kamil Mądry
  18. Mikołaj Rosiński
  19. Anna Rutkowska
  20. Magda Senk
  21. Jan Sobstyl
  22. Maciej Soczówka
  23. Rafał Szpakowski
  24. Małgorzata Świtała
  25. Pola Wosik

Klasa B
Wychowawca: Stanisława Lewandowska

  1. Paulina Bielak
  2. Elżbieta Borgula
  3. Klaudia Dołęgiewicz
  4. Antonina Ekstert
  5. Piotr Graczyk
  6. Alina Hance
  7. Bartłomiej Jakimczuk
  8. Wojciech Jeleniewski
  9. Artur Kaczmarczyk
  10. Dominik Kulczyk
  11. Diana Marczewska
  12. Katarzyna Morgaś
  13. Agata Mrowińska
  14. Inez Musiał
  15. Marek Pękalski
  16. Paweł Pyrczek
  17. Michał Rudnicki
  18. Gabriela Socha 
  19. Kamila Stepaniuk
  20. Roksana Ucholc
  21. Jarosław Wawrzyniak
  22. Andrzej Waziński
  23. Magdalena Zielińska

  

ABSOLWENCI 2009 r.

Klasa A
Wychowawca: Agnieszka Sykała

  1. Joanna Elżbieta Andrulewicz
  2. Dominika Marta Bąk
  3. Damian Jan Będkowski
  4. Justyna Bojko
  5. Krystian Czekalski
  6. Grzegorz Demczak
  7. Maciej Jakub Demczak
  8. Bogumił Czesław Ekstert
  9. Martyna Karolina Ekstert
  10. Hubert Mateusz Gad
  11. Roksana Garbowska
  12. Karolina Ginibor
  13. Michał Łukasz Grabiec
  14. Adrian Damian Grybel
  15. Anna Barbara Karczewicz
  16. Piotr Macierzyński
  17. Laura Elżbieta Paczkowska
  18. Mateusz Jan Pańczyk
  19. Marcin Pawelski
  20. Maciej Patryk Pawłowski
  21. Marta Maria Pecyna
  22. Alicja Małgorzata Piszczek
  23. Marta Anna Rutkowska
  24. Roksana Kornelia Sęk
  25. Eryk Ernest Surma
  26. Sebastian Trzeciak
  27. Dominika Anna Wiśnik
  28. Szymon Woźniak


 Klasa B

Wychowawca: Bernardeta Mickiewicz

  1. Maciej Michał Bojko
  2. Bartłomiej Bożyk
  3. Arkadiusz Tomasz Chwałek
  4. Katarzyna Ewa Dembowska
  5. Daniel Dremo
  6. Karolina Kinga Drzewiecka
  7. Kamil Gaweł
  8. Paulina Zuzanna Jankowicz
  9. Mateusz Stanisław Jaszewski
  10. Aleksander Krzysztof Kłak
  11. Mateusz Kuliszko
  12. Magdalena Aneta Logdańska
  13. Magdalena Maria Łanicka
  14. Kamil Paweł Matuszewski
  15. Kamil Beniamin Nieżorawski
  16. Izabela Przybylak
  17. Anna Siwek
  18. Michał Skokowski
  19. Agnieszka Sylwia Stefaniak
  20. Alicja Sykała
  21. Jakub Sykała

ABSOLWENCI 2010 r.

Klasa A
Wychowawca: Aniela Odyniec

  1. Aleksandra Borzych
    2. Krystian Dremo
    3, Justyna Fedor
    4. Przemysław Kawalec
    5. Iga Konopacka
    6. Przemysław Kowalewski
    7. Mateusz Kuzioła
    8. Anna Lachowicz
    9. Łukasz Lubieniecki
    10. Adam Łukasiewicz
    11. Ilona Musiał
    12. Katarzyna Rudnicka
    13. Paweł Rudziak
    14 Piotr Rudziak
    15. Kamil Sajdak
    16. Kamil Sieczkowski
    17. Maciej Szul
    18. Grzegorz Włodarczyk
    19. Justyna Wójcik
    20. Jagoda Zagórowicz
    21. Mariusz Zaroda
    22. Adrian Zarzycki

Klasa B
Wychowawca: Roman Janczewski

  1. Patryk Dołęgiewicz
    2. Patrycja Erling
    3. Remigiusz Garbowski
    4. Adam Indelak
    5. Bartosz Kulczyk
    6. Eneasz Łodyga
    7. Przemysław Matwiejczuk
    8. Magdalena Nawrocka
    9. Kamil Ordecki
    10. Justyna Pękalska
    11. Aleksandra Piekło
    12. Martyna Reguła
    13. Krystian Rogalski
    14. Angelika Szczechowiak
    15. Krystyna Szczepanowska
    16 Rafał Szczepanowski
    17. Natalia Wiśnik
    18. Anna Zając
    19. Eunika Zając

 

ABSOLWENCI 2011 r.

Klasa A
Wychowawca: Stanisława Lewandowska

  1. Patryk Bąk
    2. Iwona Będkowska
    3. Agnieszka Czubkowska
    4. Anieta Dziedzic
    5. Martyna Falkowska
    6. Marta Gnyp
    7. Kamil Góral
    8. Łukasz Iwaniuch
    9. Katarzyna Jankowicz
    10. Roksana Kwasigroch
    11. Krystian Majchrowicz
    12. Sylwia Sieczkowska
    13. Piotr Stępień
    14. Barbara Szafrańska
    15. Cezary Trybuchowski
    16. Małgorzata Woźniak
    17. Klaudia Zielińska
    18. Paulina Zielińska
    19. Łukasz Zieliński

 Klasa B
Wychowawca: Danuta Szafrańska

  1. Andżelika Bojko
    2. Oskar Hance
    3. Patryk Janik
    4. Dajana Jurys
    5. Angelika Logdańska
    6. Rafał Łanda
    7. Wojciech Łoś
    8. Ewa Malicka
    9. Sandra Matyasik
    10. Daria Nieżorawska
    11. Patryk Sajdak
    12. Gracjan Sosnowski
    13. Katarzyna Sykała
    14. Daria Sztoń
    15. Mariusz Szul

ABSOLWENCI 2012 r.

Klasa A
Wychowawca: Bernardeta Mickiewicz

  1. Maciej Bojko
    2. Aleksandra Franczak
    3. Tomasz Grybel
    4, Adrian Jałocha
    5. Sara Józwak
    6. Mateusz Kalicki
    8. Laura Kruk
    9. Patrycja Makowska
    10. Andżelika Maszkowska
    11. Patryk Modrak
    12. Adrianna Stankiewicz
    13. Paulina Stępień
    14. Mateusz Świdziński
    15. Daria Ucholc
    16. Błażej Winiarski
    17. Patrycja Zagórowicz

Klasa B
Wychowawca: Agnieszka Sykała

  1. Anna Borgula
    2. Katarzyna Chadajska
    3. Rafał Czekalski
    4. Izabela Galik
    5. Andrea Gargalis
    6. Amadeusz Gaweł
    7. Jacek Kowalczyk
    8. Ziemowit Krent
    9. Katarzyna Kuriańska
    10. Małgorzata Łozińska
    11. Oliwia Mac
    12. Elwira Matczak
    13. Dominika Niedźwiecka
    14. Celina Półtorak
    15. Jarosław Rubin
    16. Patryk Siwek
    17. Damian Sroka
    18. Daria Szul
    19. Ilona Tracz
    20. Kornelia Żabińska

ABSOLWENCI 2013 r.

Klasa A
Wychowawca: Aniela Odyniec

  1. Przemysław Bielak
    2. Piotr Czernichowski
    3. Mateusz Czugała
    4. Grzegorz Franczak
    5. Julita Jaszewska
    6. Dagmara Józwak
    7. Dawid Jurys
    8. Sylwia Kalinowska
    9. Daria Korban
    10. Kornel Kowalski
    11. Jolanta Kuriańska
    12. Łukasz Łechtański
    13. Kamil Maćkowiak
    14. Angelika Majewska
    15. Szymon Marczewski
    16. Gracjan Mazur
    17. Jakub NIeżorawski
    18. Mariola Ordecka
    19. Krystian Plesiński
    20. Michał Preś
    21. Konrad Sieczkowski
    22. Mateusz Stefański
    23. Patryk Stępień
     

Klasa B
Wychowawca: Roman Janczewski

  1. Agata Awdziej
    2. Arkadiusz Barwiński
    3. Mateusz Breśler
    4. Dawid Dołęgiewicz
    5. Lidia Eksztert
    6. Dorota Fedor
    7. Laura Fusaro
    8. Agata Grabowska
    9. Daria Jurgielewicz
    10. Magdalena Kowalska
    11. Justynian Kozar
    12. Dominik Książek
    13. Patrycja Kuczyńska
    14. Kornela Leńczuk
    16. Kornelia Miszczyszyn
    17. Martyna Pawelska
    18. Wiktoria Piekło
    19. Marlena Sęk

 

ABSOLWENCI 2014 r.

Klasa A
Wychowawca: Agnieszka Stróż

  1. Monika Bielak
    2. Paulina Monika Cipirska
    3. Katarzyna Czernichowska
    4. Oskar Marek Dzikuć
    5. Mateusz Józef Gawron
    6. Dominik Mateusz Kaliciak
    7. Małgorzata Kilian
    8. Jacek Kindra
    9. Katarzyna Elżbieta Kindrat
    10. Jakub Mateusz Kowalczuk
    11. Szymon Patryk Kurzawski
    12. Kornelia Łyczakowska
    13. Malwina Maria Miklaszewska
    14. Jowita Joanna Nieżórawska
    15. Oliwia Aleksandra Ochryniuk
    16. Dontaina Maria Sowa
    17. Bartosz Jan Strzelbicki
    18. Aleksandra Vu Van
    19. Maciej Stanisław Wartoń
    20. Krzysztof Wiśniewski
    21. Mateusz Woźniak
    22. Patrycja Bojanowska
     

Klasa B
Wychowawca: Danuta Szafrańska

  1. Bartłomiej Marek Bednarczuk
    2. Sebastian Błoch
    3. Kamil Bojko
    4. Kamil Brenk
    5. Amelia Czubkowska
    6. Alicja Czupryk
    7. Manuela Anna Galik
    8. Manuela Paula Głuszek
    9. Beata Jasińska
    10. Damian Kuliszko
    11. Adam Łoziński
    12. Monika Matczak
    13. Angelika Momot
    14. Kacper Musiał
    15. Natalia Laura Piecko
    16. Patryk Szczechowiak
    17. Milena Świdzińska
    18. Karolina Joanna Tarnowska
    19. Michał Krzysztof Wiśnik
    20. Izabela Włodarczyk
    21. Roksana Zagórowicz

ABSOLWENCI 2015 r.

Klasa A
Wychowawca: Bernadetta Kindrat - Powroźniak

  1. Daria Czekalska
    2. Damian Czubkowski
    3. Roksana Dremo
    4. Marcin Kowalski
    5. Zuzanna Król
    6. Wojciech Kwiatkowski
    7. Klaudia Mataczyna
    8. Anita Musiał
    9. Andżelika Ornawka
    10. Jakub Plesiński
    11. Elis Podlak
    12. Patryk Romanowski
    13. Arkadiusz Rubin
    14. Cezary Rubin
    15. Katarzyna Rzepa
    16. Karolina Terlecka
    17. Patryk Wiekiera
    18. Alicja Wypych

Klasa B
Wychowawca: Stanisława Lewandowska

  1. Magdalena Andrulewicz
    2. Patryk Cipirski
    3. Robert Derdziak
    4. Katarzyna Greń
    5. Daria Hance
    6. Kajetan Kępa
    7. Roksana Koźlak
    8. Iga Krent
    9. Krystian Macierzyński
    10. Sławomir Marcinkowski
    11. Hubert Mrowiński
    12. Dominik Owcarz
    13. Jacek Piekło
    14. Olimpia Szczepanowska
    15. Fabian Szczepański
    16. Oliwia Żeletko

 

ABSOLWENCI 2016

Klasa IIIA

Wychowawca: Krzysztof Kierowski

  1. Paulina Adamska
  2. Klaudia Babiś
  3. Tomasz Buko
  4. Cezary Czubkowski
  5. Nikola Hance
  6. Karolina Kaliciak
  7. Izabela Karwat
  8. Ziemowit Koroński
  9. Krystian Kowalczuk
  10. Konrad Kowalski
  11. Gracjan Krajewski
  12. Dawid Kret
  13. Natalia Krupa
  14. Łukasz Kuczkowski
  15. Przemysław Kuczkowski
  16. Eliasz Mac
  17. Andrea Macierzyńska
  18. Łukasz Majewski
  19. Damian Marcinkowski
  20. Dominik Matczak
  21. Adam Mołczan
  22. Kamil Ochryniuk
  23. Agnieszka Olbrich
  24. Krzysztof Ordecki
  25. Ewelina Pękalska
  26. Alicja Rzepa
  27. Roskana Sztoń
  28. Tomasz Szul
  29. Damian Wójcik
  30. Dariusz Zieliński

ABSOLWENCI 2017

Klasa IIIA

Wychowawca: Agnieszka Stróż

  1. Bartłomiej Brenk
  2. Paulina Gawron
  3. Arkadiusz Kierowski
  4. Maciej Kilian
  5. Weronika Konopacka
  6. Adam Król
  7. Angelika Macierzyńska
  8. Patryk Makowski
  9. Julia Momot
  10. Kinga Nieżorawska
  11. Karolina Onoszko
  12. Weronika Piekacz
  13. Paulina Soczówka
  14. Marlena Stankiewicz
  15. Magdalena Świtała
  16. Grzegorz Terlecki
  17. Anna Wypych

Klasa IIIB

Wychowawca: Roman Janczewski

  1. Zofia Bojko
  2. Nikola Demczak
  3. Karolina Falkowska
  4. Jessica Gargalis
  5. Magdalena Kowalczuk
  6. Dawid Kowalski
  7. Katarzyna Kwiatkowska
  8. Łucja Mac
  9. Grzegorz Milach
  10. Kacper Modrak
  11. Klaudia Piekło
  12. Mateusz Sęk
  13. Kamila Vu Van
  14. Michał Wartoń