Zastępstwa, czwartek – 19.05.2022 r.
za Panie: K. Witowską, E. Witczak i Pana M. Tomaszewskiego.

1. Świetlica (od 7:30) – Pan R. Janczewski,
2. 3b – w-f Pani A. Stróż,
5b – lekcja biblioteczna,
3. 3b – ew Pan J. Stefańczak,
4. 3b – ew Pani A. Stojecka,
6a – j. angielski Pani M. Jankowiak - Mrozińska,
5. ----------------------------------------,
6. Świetlica – Pani A. Kuczyńska - Kozar,
7. Świetlica – Pani G. Wysługocka.

Dyżury:
9:40 – 9:50 – I i II piętro Pani A. Hajdul,
11:30 – 11:50 – I i II piętro Pani A. Hajdul,
12:35 – 12:50 – boisko Pani A. Strzelbicka.


Zastępstwa, piątek – 20.05.2022 r.
za Panie: J. Rycerz, K. Witowską, A. Hajdul (na 7. lekcji) Pana M. Tomaszewskiego.

1. Świetlica (od 7:30) – Pani G. Wysługocka,
3b – ew Pani A. Hajdul,
gr. 7ab (Pani J. Rycerz) – na 8:55,
2. 6a – matematyka Pani E. Witczak (e),
3. 3a – ew Pani A. Stojecka,
4. 3b – j. angielski Pani G. Wysługocka,
5. 6a – g. wych. Pani E. Witczak (e),
6. Świetlica – Pani D. Janczewska,
gr. 7ab (Pani J. Rycerz) – lekcja biblioteczna,
7. Świetlica – Pani D. Janczewska,
gr. 7ab (Pani A. Hajdul) – do domu..

Dyżury:
8:45 – 8:55 – boisko Pani A. Hajdul, szatnia SP/boisko Pani B. Kowalczuk,
12:35 – 12:50 – boisko Pani D. Janczewska,
13:35 – 13:45 – parter i piętro G Pani A. Sykała,
14:30 – 14:35 – szatnia G/boisko Pan R. Janczewski.


 

 Zastępstwa, poniedziałek – 23.05.2022 r.
za Panie: E. Witczak, M. Jankowiak – Mrozińską oraz Pana M. Tomaszewskiego.

1. Świetlica (od 7:30) – Pani G. Wysługocka,
5a – na 8:55,
gr. 7ab (Pani M. Jankowiak – Mrozińskiej) – na 8:55,
2. 5b (cała klasa) – w-f Pan J. Stefańczak,
3. -------------------------------------------,
4. 4a – j. angielski Pani G. Wysługocka,
5. gr. 5ab6a (Pani E. Witczak) – w-f Pani A. Stróż,
8b – matematyka Pan R. Kochanowski,
6. Świetlica – Pani G. Wysługocka,
8a – j. polski Pani A. Kuczyńska – Kozar,
7. Świetlica – Pani G. Wysługocka,

Dyżury:
7:30 – 8:00 – parter i piętro G Pan R. Kochanowski,
9:40 – 9:50 – parter Pan J. Stefańczak,
11:30 – 11:50 – boisko Pani G. Wysługocka i A. Kuczyńska – Kozar,
12:35 – 12:50 – boisko Pani G. Wysługocka,
13:35 – 13:45 – I i II piętro Pani A. Kuczyńska – Kozar.