egzamin
 
miś
Od sześciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku maskotki zbierać będą oddziały: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław.
Nasza Szkoła włącza się w akcję. Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej i przynoszenia do 25.11 do biblioteki szkolnej nowych maskotek, gier, zabawek i materiałów plastycznych, które przekażemy małym pacjentom.
 
 dzień praw dziecka
serca
 

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka chcielibyśmy włączyć się do wyjątkowego świętowania tego dnia razem z UNICEF. 20 listopada przypada rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych - Konwencji o prawach dziecka. Jest to dzień, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Zależy nam, aby jak najwięcej osób włączyło się w obchody tego niezwykle ważnego święta.
Z tej okazji w środę 20 listopada wszyscy przychodzimy do szkoły ubrani na niebiesko (kolor UNICEF). Oprócz tego na lekcjach wychowawczych każda z klas przygotuje plakat o tym, jak rozumiecie i co dla Was - dzieci, znaczy dane prawo. Więcej informacji niebawem!

#GoBlue

UNICEF


 
W dniu 14 listopada w naszej szkole miało miejsce wydarzenie, w ramach konkursu edukacyjnego " Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" organizowanego przez sieć sklepów Biedronka więcej
 
IMG 20191114 WA0002
 

gazetki 
 

 
Terminarz próbnych egzaminów ósmoklasisty