zebranie rodzicow
Zaproszenie!
Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na spotkania z wychowawcami, które odbędą się 19 grudnia  2017 r. o godz. 17.00.
Ważnym elementem spotkań będzie zapoznanie się z przewidywanymi ocenami półrocznymi.
organizacja 22 grudnia
 

odczynniki

 (fot.cezas.com)

Panie Edwardzie serdecznie dziękujemy!!!
W środę 6. grudnia, już po raz kolejny w roli św. Mikołaja, odwiedził nas radny powiatu żarskiego pan Edward Bojko. Tym razem pan Edward dla starszych uczniów ufundował zestaw odczynników chemicznych. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.


 
 sesja
 

12 grudnia br. w naszym gimnazjum już po raz czternasty odbyła się Międzygimnazjalna Sesja Językowa.
W tym roku pod hasłem „Frazeologizmy bogactwem języka”. Młodzi prelegenci z gimnazjów w Jasieniu, Lubsku (niepubliczne i publiczne), Trzebielu i Brodach wygłosili bardzo interesujące referaty na temat zjawisk frazeologicznych w języku polskim i innych językach europejskich. W wystąpieniach wykorzystano różne techniki (również multimedia) i metody. Za rok mały jubileusz… więcej

 

 
 Zachęcamy do udziału w konkursie "Pokaż co myślisz".
 

 
 
ferie   EFRWP

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu "Ferie z ekonomią". Grupa gimnazjalistów wraz ze studentem wolontariuszem ekonomii i  nauczycielem WOS-u będą zgłębiać na feriach zimowych tajniki  ekonomii i przedsiębiorczości!!!


  BRAWO WIKTORIA!!!


Wiktoria Kowalczuk - uczennica kl. II A zakwalifikowała się do etapu rejonowego Przedmiotowego konkursu z geografii dla uczniów gimnazjum. Gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w dalszych przygotowaniach.
D. Szafrańska


   

 bezpieczne media
 
  

 
 mistrzowie kodowania