szkola wspolpracy

Od października 2013 do lutego 2015 roku nasza szkoła uczestniczy w unijnym projekcie „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”. Liderem projektu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej a partnerem Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (FRDL). W skład zespołu reprezentującego naszą szkołę wchodzą: uczniowie (Nikola Kierowska, Olga Skokowska), rodzice (Pani Żaneta Matusz, Pan Piotr Świtała), nauczyciel (Pani Justyna Jurek) i dyrektor. Cele projektu i harmonogram zostały określone w podpisanym przez obie strony porozumieniu.
                                                       

                                                                               (dyrektor)

Porozumienie (.doc) więcej


 

W dniu 23.01.2014 r. pojechaliśmy na szkolenie do Zielonej Góry, które dotyczyło:
Współpraca
Wzajemność 
Zaufanie
Sieci społeczne

Proaktywność
Komunikacja
Decydujemy

 logo

link do strony projektu

plakat (pdf)