LISTA ABSOLWENTÓW PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ  W BRODACH

 

ABSOLWENCI 2013 – 2014

 

Klasa  6a

Brenk Bartłomiej

Dziadek Blanka Weronika

Gawron Paulina

Kierowski Arkadiusz Jacek

Kilian Maciej

Konopacka Weronika

Król Adam

Macierzyńska Angelika Małgorzata

Makowski Patryk

Momot Julia

Nieżorawska Kinga Anna

Onoszko Karolina

Piekacz Weronika Janina

Retkowski Kamil

Skorupiński Sebastian Marek

Soczówka Paulina Natalia

Stankiewicz Marlena Magdalena

Świtała Magdalena

Terlecki Grzegorz Szymon

Wypych Anna

 

Klasa  6b

Bojko Zofia

Demczak Nikola Paulina

Falkowska Karolina

Gargalis Jesika

Kowalczuk Magdalena

Kowalski Dawid

Kulczyk Krystian Piotr

Kwiatkowska Katarzyna Aleksandra

Mac Łucja Maja

Moc Luiza Magdalena

Modrak Kacper

Piekło Klaudia Agnieszka

Sęk Mateusz

Vu Van Kamila

Wartoń Michał Wojciech

Zając Estera

 

ABSOLWENCI 2012 – 2013

 

Klasa 6a

 Adamska Paulina

 Banasiak Marcin

 Buko Tomasz

 Czubkowski Cezary

 Koroński Ziemowit

 Kowalczuk Krystian

 Kret Dawid

 Mac Eliasz

 Macierzyńska Andrea

 Macierzyński Bartosz

 Majewska Karolina

 Mataczyna Kacper

 Pękalska Ewelina

 Retkowska Marta

 Rzepa Alicja

 Szplit Michał

 Szul Tomasz

 Wójcik Damian

 Zieliński Dariusz

 

Klasa 6b

Babiś Klaudia

Ciaputa Klaudia

Dzikuć Sara

Hance Nikola

Kaliciak Karolina

Konik Mikołaj

Kowalski Konrad

Krajewski Gracjan

Krupa Natalia

Kuczkowski Łukasz

Kuczkowski Przemysław

Majewski Łukasz

Marcinkowski Damian

Matczak Dominik

Milach Grzegorz

Ochryniuk Kamil

Sztoń Roksana

  

ABSOLWENCI 2011 – 2012

 

Klasa 6a

Czekalska Daria

Czubkowski Damian

Dremo Roksana

Kowalski Marcin

Król Zuzanna

Kwiatkowski Wojciech

Macierzyński Przemysław

Mataczyna Klaudia

Musiał Anita

Ornawka Andżelika

Plesiński Jakub

Podlak Elis

Romanowski Patryk

Rubin Arkadiusz

Rubin Cezary

Rzepa Katarzyna

Wiekiera Patryk

Wypych Alicja

 

Klasa 6b

Andrulewicz Magdalena

Cipirski Patryk

Derdziak Robert

Greń Katarzyna

Kępa Kajetan

Koźlak Roksana

Krent Iga

Macierzyński Krystian

Marcinkowski Sławomir

Mrowiński Hubert

Niemiec Oktawian

Ordecki Krzysztof

Owcarz Dominik

Piekło Jacek

Stempin Aurelia

Szczepanowska Olimpia

Szczepański Fabian

Żeletko Oliwia               

 

ABSOLWENCI 2010 – 2011

 

Klasa 6a

 

Bielak Monika

Bojanowska Patrycja

Cipirska Paulina

Czernichowska Katarzyna

Dzikuć Oskar

Gawron Mateusz

Hance Daria

Kaliciak Dominik

Kilian Małgorzata

Kindra Jacek

Kindrat Katarzyna

Kowalczuk Jakub

Kuliszko Damian

Kurzawski Szymon

Łyczakowska Kornelia

Matyasik Sławomir

Miklaszewska Malwina

Nieżórawska Jowita

Ochryniuk Oliwia

Przybylak Patrycja

Sowa Donatina

Strzelbicki Bartosz

Vu Van Aleksandra

Wartoń Maciej

Wiśniewski Krzysztof

Woźniak Mateusz

  

 

Klasa 6b

 

Bielak Monika

Bojanowska Patrycja

Cipirska Paulina

Czernichowska Katarzyna

Dzikuć Oskar

Gawron Mateusz

Hance Daria

Kaliciak Dominik

Kilian Małgorzata

Kindra Jacek

Kindrat Katarzyna

Kowalczuk Jakub

Kuliszko Damian

Kurzawski Szymon

Łyczakowska Kornelia

Matyasik Sławomir

Miklaszewska Malwina

Nieżórawska Jowita

Ochryniuk Oliwia

Przybylak Patrycja

Sowa Donatina

Strzelbicki Bartosz

Vu Van Aleksandra

Wartoń Maciej

Wiśniewski Krzysztof

Woźniak Mateusz