SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 samorząd

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego:

przewodnicząca: Wiktoria Postek

z-ca przewodniczącej:Emilia Adamska

skarbnik: Konrad Kowalczuk

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

p. Anna Kilian

p. Bernadetta Kindrat - Powroźniak

p. Agnieszka Stróż

 

Rzecznik Praw Ucznia:

p. Agnieszka Sykała

 

Klasa 1 a

Gospodarz: Wiktoria Kaniecka

Z-ca: Wiktoria Król

Skarbnik: Zofia Podsiadło

 

Klasa 1 b

Gospodarz: Maja Zawada

Z-ca: Magdalena Dobryniewska

Skarbnik: Anna Schlaffke

 

Klasa 2 a

Gospodarz: Bartosz Koroluk

Z-ca: Eliana Mac

Skarbnik: Dorian Górlalczyk

 

Klasa 2b

Gospodarz: Dominika Walerych

Z-ca: Maja Filipowicz

Skarbnik: Hubert Burdelski

 

Klasa 3 a

Gospodarz: Lena Brzęk

Z-ca: Aleksandra Ksiuk

Skarbnik: Jakub Sykała

 

Klasa 4 a

Gospodarz: Nikodem Sczepański

Z-ca: Damian Wilk-Koźlak

Skarbnik: Maciej Sykała

 

Klasa 4b

Gospodarz: Kacper Ochryniuk

Z-ca: Patryk Rozynek

Skarbnik: Kornelia Żukowska

Klasa 5 a

Gospodarz: Oliwia Siwik

Z-ca: Athena Gargalis

Skarbnik: Łukasz Ksiuk

 

Klasa 5b

Gospodarz: Julia Kierowska

Z-ca: Wiktoria Gawron

Skarbnik: Kordian Cwudziński

 

Klasa 6 a

Gospodarz: Kacper Genibor

Z-ca: Filip Kosiada

Skarbnik: Sebastian Zubowicz

 

Klasa 6 b

Gospodarz: Zuzanna Borzych

Z-ca: Angelika Stepaniuk

Skarbnik: Oliwia Kwiatkowska

 

Klasa 7 a

Gospodarz: Emilia Macierzyńska

Z-ca: Aleksandra Sztoń

Skarbnik: Julia Szul

 

Klasa 7b

Gospodarz: Konrad Kowalczuk

Z-ca: Amelia Wawrzyniak

Skarbnik: Amelia Winiarska

 

Klasa 8 a

Gospodarz: Agnieszka Macierzyńska

Z-ca: Monika Iwaniuch

Skarbnik: Dawid Gawron

 

Klasa 8 b

Gospodarz: Klaudia Niemiec

Z-ca: Wiktoria Postek

Skarbnik: Halina Smigielska

 

Klasa III A GIM

Gospodarz: Emilia Adamska

Z-ca: Roksana Kaciunka

Skarbnik: Mateusz Kulczyk


 Archiwum 2016-2017

Wyniki konkursu Samorządu Uczniowskiego

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Batorego

na gazetkę tematyczną

 ,,Droga Polski do Niepodległości”

w ramach rywalizacji klas w roku szkolnym 2016/2017

 

klasa

miejsce punktacja
V a I 6
VI a

II

5
VI b
IV a III 4
V b

IV b

IV 3

 

 galeria


 

 Wyniki konkursu Samorządu Uczniowskiego

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Batorego

na gazetkę tematyczną ”Święty Maksymilian Maria Kolbe”

w ramach rywalizacji klas w roku szkolnym 2016/2017

klasa miejsce punktacja
VI b 1 6
V a
VI a 2 5
IV a 3 4
Vb 4 3
IV b brak gazetki 0

Komisja:

Pani Agata Sułkowska

Pani Anna Kilian

Ksiądz Sławomir Gramza 

 

6b

   6b      

5a

5a

5b

  6a

6a

4a

4a 

5b